XV International Scientific Conference „Transport Problems” – TP 2023

W dniach 21-23 czerwca 2023 r. dr hab. inż. Arkadiusz Kampczyk, prof. uczelni, z Katedry Geodezji Inżynieryjnej i Budownictwa uczestniczył w XV International Scientific Conference „Transport Problems” – TP 2023, organizowanej przez Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej.

W sesji konferencyjnej „Problemy Transportu Szynowego 1” mającej miejsce w Częstochowie dr hab. inż. Arkadiusz Kampczyk zaprezentował wyniki badań nt.: ”Korelacji czynników definiujących wysokość obliczeniową górki rozrządowej”.

Międzynarodowe Sympozjum i Konferencja „Transport Problems 2023” odbyły się na wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej oraz w innych miejscach południowej Polski gromadząc uczestników z 27 krajów i stanowiąc międzynarodową platformę dyskusyjną oraz wymiany informacji i wiedzy, kreując nowe relacje oraz wartościową wymianę doświadczeń.

Więcej informacji dostępnych: https://events.polsl.pl/tp/