Studenci specjalności Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa w przygotowaniach na wyjście w teren

Studenci specjalizacji geodezji inżynieryjno – przemysłowej kształcą zagadnienia praktyczne uławiające opanowanie i doskonalenie umiejętności związanych z realizacją współczesnych zadań pomiarowych w obszarze Geodezji Przemysłowej. Aktualnie w warunkach ćwiczeń laboratoryjnych z zastosowaniem specyficznych akcesoriów pomiarowych, w tym centrowników nożycowych oraz właściwego doboru zestawów pomiarowych do realizowanych celów rozpoznają tematykę przed rozpoczęciem urozmaiconych zajęć praktycznych na terenach miejskich i przemysłowych miasta Krakowa i okolic. Wzbogacając wiedzę o specyfikę zagadnień techniczno-inżynieryjnych, analiz, ocen i geodezyjnych interpretacji monitorowanych obiektów pomiarowych.